Stemple do paznokci

Stwórz oszałamiającą artystyczną sztukę do paznokci z stemplem. Dzięki stemplowi, możesz przenieść obrazy z płytki do stemplowania na paznokcie w kilka sekund. Innowacyjna przezroczysta konstrukcja pozwala zobaczyć, gdzie stemplujesz, dzięki czemu łatwo jest nakładać warstwy, aby zbudować skomplikowane wzory. Wprowadź swoją wizję w życie i zostań artystą. Uzyskasz doskonałe odbicie na każdym obrazie dzięki płytkom do stemplowania ze stali nierdzewnej. Wybierz spośród różnych kolekcji i rozmiarów płytek do stemplowania lub dostosuj pakiet. Zainspiruj się do tworzenia i dzielenia się swoimi dziełami dzięki stemplowi do paznokci.

Płytki do stemplowania

Stwórz łatwe wzory na paznokcie dzięki płytkom do stemplowania. Szeroki wybór płytek do stemplowania i stempli. Ozdób swoje paznokcie stemplami i znajdź pomysły na artystyczne paznokcie z modnych kolekcji. Stemplowanie paznokci jest zabawne i dlatego jest łatwe do zrobienia.

Jak zrobić artystyczne stemplowanie?

Pierwszym krokiem, jeśli chodzi o stemplowanie paznokci jest nałożenie bezbarwnego lakieru bazowego na paznokcie. Będzie on chronił i wzmacniał paznokcie. Kiedy lakier bazowy wyschnie, nałóż swój kolor bazowy. Pozwól paznokciom całkowicie wyschnąć przed przystąpieniem do stemplowania wzoru. Kiedy nadejdzie czas na stemplowanie, pokryj wzór lakierem do stemplowania paznokci. Zeskrob nadmiar lakieru z płytki przed użyciem stemplarki do zbierania lakieru. Powinieneś być w stanie wyraźnie zobaczyć wzór na stamper.

Czy do stemplowania paznokci trzeba używać lakieru do stemplowania?

Nie ma wyraźnej zasady, która mówi, że musisz używać lakieru do stemplowania paznokci. Jednak dla początkujących lakier do stemplowania jest bardzo pomocny. Lakier do stemplowania jest tak opracowany aby był gęstszy i wolniej wysychał co jest potrzebne do stemplowania. Lakier do stemplowania ma gęstszą i bardziej kryjącą formułę, która po wyschnięciu pozwala na to, aby wzór naprawdę się wyróżniał. Zamiast wtapiać się w lakier bazowy, lakier do stemplowania pozwala na to aby wybrany przez Państwa wzór wyróżniał się na paznokciu. W miarę postępów w stemplowaniu można używać zwykłego lakieru do paznokci. Należy jednak pamiętać, że zwykły lakier jest cieńszy, więc przez wzór stempla będzie widać kolor bazowy.

Jak czyścić płytki do stemplowania paznokci?

Najlepszym sposobem na wyczyszczenie płytki do stemplowania jest użycie płatków kosmetycznych, które zostały nasączone czystym acetonowym zmywaczem do paznokci. Należy przecierać zestaw do stemplowania pod różnymi kątami, aby dostać się między rowki płytki. Przed ponownym użyciem płytek należy upewnić się, że są one suche. Podczas czyszczenia zestawu do stemplowania należy unikać stosowania zmywaczy do paznokci z dodatkami takimi jak olejki i środki nawilżające. Pozostawią one na płytkach warstwę oleju, która z czasem będzie przeszkadzać w stemplowaniu.

Jak czyścić stemplarkę do paznokci?

Na przykład, podczas czyszczenia żelowego stemplarza do paznokci należy używać tylko zmywacza do paznokci z niewielką zawartością acetonu. Do czyszczenia głowicy stemplarki potrzebny jest również jakiś rodzaj lepkiej podkładki, np. wałek do kłaczków. Przejeżdżając po powierzchni wałkiem do kłaczków upewnij się, że nie przykleja się on i nie odkleja elementów głowicy. Taśma klejąca działa również dobrze.

Jakie lakiery do paznokci są dobre do stemplowania?

Lakiery do stemplowania, które są zawarte w zestawach do stemplowania paznokci w Australii są grubsze niż zwykłe formuły. Jeśli jednak masz lakier, czy to metaliczny, matowy lub pastelowy, który dobrze kryje, możesz go również użyć.

Co jest potrzebne do stemplowania paznokci?

Przede wszystkim potrzebna jest płytka do stemplowania. Następnie potrzebny jest stemplarka do paznokci, która przenosi wzór z płytki do stemplowania na paznokcie. Potrzebny jest również skrobak, który pomoże Ci pozbyć się nadmiaru lakieru na płytce do stemplowania, abyś mogła mieć idealnie wystylizowane paznokcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here