Lenovo Smart Display

Jeśli chodzi o inicjatywę Google Smart Display, podoba mi się ten pomysł; używam Google Home Hub od jakiegoś czasu i jest fantastyczny, jest minimalistyczny i przenosi Asystenta Google na zupełnie nowy poziom funkcjonalności. To, co wyróżnia Smart Display Lenovo od reszty, to jego design. To nie jest po prostu kolejny wyświetlacz na kuchennym blacie lub biurku, to dzieło sztuki, które służy celowi.

Lenovo Smart Display: Design

Po wyjęciu z pudełka, wyświetlacz Lenovo Smart Display ma uderzający wygląd. Z przodu jest bardzo minimalistyczny, prawie jakby wzięli liść z książki języka projektowania Google, aby stworzyć coś czystego; ma duży wyświetlacz 1200p w wersji 10-calowej – jak ten model recenzencki – i głośnik obok niego, który jest również głośny i wyraźny. Wyświetlacz jest bardzo ostry i wygląda znacznie lepiej niż wyświetlacz Google Home Hub. Istnieje również szerokokątny aparat 5MP na prawo od ekranu, który może być używany do połączeń wideo za pośrednictwem Duo, coś, co wyobrażam sobie jest bardzo przydatne dla większości, ale dla mnie, rzadko robię połączenia wideo w domu, tylko przez Whatsapp, kiedy jestem na zewnątrz i około – https://techpolska.pl/ znajduje tu kolejny plus.

Duży tył nie jest tylko dla pewności choć, to również tam, aby umożliwić, że duży ostry, ostry wyświetlacz i jakość dźwięku, który pochodzi z nim zbyt. Jest również gumowe stopy, aby utrzymać stabilny i chociaż można ulec pokusie, aby stanąć pionowo, poziomo jest, gdzie działa dobrze.

Lenovo Smart Display: Konfiguracja i użytkowanie

Konfiguracja wyświetlacza Lenovo Smart Display jest dość prosta; tak jak w przypadku wszystkiego, co ma Google, wszystkie podpowiedzi pojawiają się po pobraniu aplikacji Google Home. Jeśli posiadasz już produkty Google Home, tak jak ja, to jest to jeszcze łatwiejsze, w przeciwnym razie, po prostu masz więcej kroków do przejścia, to wszystko. Masz również wiele podpowiedzi głosowych, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze. Jedną z rzeczy, które uwielbiam w produktach Google Smart Home jest prywatność; są przyciski, które pozwalają na wyświetlanie kamery i mikrofonu, jeśli chcesz, aby nie słuchał cię lub jeśli martwisz się, że jesteś obserwowany.

Werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę podoba mi się wyświetlacz Lenovo Smart Display, brzmi niesamowicie, wygląda bardzo szykownie i oferuje wszystkie możliwości, jakie daje Asystent Google. Już sam jego design jest dobrym powodem, by zdecydować się na ofertę Lenovo, a nie Google’a. Jeśli pragniesz więcej info o tym sprzęcie – https://techpolska.pl/ będzie niezwykle pomocne. Jest też rozsądnie wyceniony. Z 1.8GHz Qualcomm Snapdragon 624 (quad-core ARM Cortex A53) procesor + 2GB pamięci RAM, to nie jest luz z wydajnością i jak responsywny jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here