Oferta sklepu medycznego online

Sklep medyczny online oferuję szeroką gamę produktów medycznych, które można nabyć przez internet. Jest to wygoda oraz bardzo szybki sposób zrobienia zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. A co dokładnie można kupić w sklepie medycznym online?

Zaopatrzenie medyczne – wysokiej jakości produkty

W dzisiejszych czasach sklepy medyczne są dostępne w wielu miejscowościach. Jednak nie zawsze w sklepie stacjonarnym można kupić wszystko, co jest potrzebne. Dlatego świetnym rozwiązaniem są zakupy w sklepie medycznym online.

Sklep medyczny online oferuje produkty wysokiej jakości, które są dostępne od ręki. Sklepy online współpracują z najlepszymi dystrybutorami, którzy zapewniają produkt certyfikowane, czyli bezpieczne.

Jakie Zaopatrzenie medyczne można kupić w sklepie online?

Oferta produktów jest bardzo szeroka. Przede wszystkim dostępne są produkty dla osób niepełnosprawnych. Wśród nich znajdują się wózki inwalidzkie, baloniki lub podpórki, które maja właściwości rehabilitacyjne. W ofercie znaleźć można także specjalistyczny sprzęt łazienkowo-toaletowy, który pomaga niepełnosprawnym w załatwianiu codziennych czynności higienicznych.

W ofercie sklepów medycznych znajdują się także powszechnie stosowane produkty ułatwiające powrót do zdrowia. Są to wszelkiego rodzaju ortezy oraz stabilizatory. Osoby przewlekle chore mogą liczyć na zakup specjalistycznych materacy przeciwodleżynowym lub łóżek rehabilitacyjnych.

Sprzęt medyczny a refundacja NFZ

Niektóre sprzęty i wyroby medyczne mogą być refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Aby uzyskać refundację należy otrzymać zlecenie na wyroby medyczne. Zlecenie jest takie ważne przez okres 12 miesięcy. Zlecenie wystawiane jest przez lekarza, pielęgniarkę, fizjoterapeutę lub inną osobę, która jest do tego uprawniona.

Istnieje możliwość refundacji wyrobów co miesiąc. Są to produkty takie jak pieluchomajtki. Ale w takim przypadku zlecenie wystawiane jest na okres maksymalnie jednego miesiąca. Istnieje także możliwość wyboru produktu droższego niż wynosi refundacji. Wówczas różnicę należy dopłacić z własnych pieniędzy. Warto korzystać z takich przywilejów, gdyż dzięki refundacji można zaoszczędzić sporo gotówki, którą można przeznaczyć na leczenie lub rehabilitację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here