Ziemia egipska

Szukasz uniwersalnego produktu do twarzy o naturalnym składzie? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem opisującym kosmetyk które pokochały setki kobiet na całym świecie.

Ziemia egipska polskiej firmy Bikor to niekwestionowany bestseller wśród kobiet z całej Europy. Jest to bronzer do twarzy, z pomocą którego nasza twarz nabiera zdrowego kolorytu. Tego rodzaju kosmetyk pomaga podkreślić wakacyjną opaleniznę, wysmuklić i wydłużyć twarz oraz uwypuklić kości policzkowe. Są to tylko nieliczne zalety jakie niesie za sobą używanie tego kosmetyku. Jeżeli chcecie się dowiedzieć dlaczego kobiety pokochały ziemię egipską to koniecznie przeczytajcie poniższy tekst.

ZIEMIA EGIPSKA – CO TO TAKIEGO ?
Egyptische Erde – Ziemia Egipska to kosmetyk w formie przypominającej puder w kompakcie o odcieniu, który pozwala na perfekcyjne dopasowanie się do każdego kolorytu skóry. Ma on za zadanie rozświetlać naszą skórę oraz nadawać jej złocisty, słoneczny blask. Jest to bronzer odpowiedni do każdego typu urody. Bronzer można aplikować na twarz nawet w dziewięciu warstwach. Pierwszą warstwą wyrównujemy koloryt skóry i łagodnie ją rozświetlamy. Każdą kolejną warstwą przyciemnimy skórę, tworząc pięknie i bardzo naturalnie wyglądającą opaleniznę. Oryginalną ziemię egipską można zamówić na stronie producenta https://bikormakeup.com/pl/ 

ZALETY UŻYWANIA ZIEMI EGIPSKIEJ
Ziemia egipska łączy ze sobą dwie funkcję: upiększającą oraz pielęgnacyjną. Kosmetyk daje nam możliwość „bawienia się” kolorem, dzięki czemu możemy pięknie wymodelować twarz. Dzięki właściwościom pielęgnacyjnym możemy ukryć niedoskonałości oraz nawilżyć twarz. Ziemia egipska nadaje naszej skórze zdrowy i promienny wygląd. Sprawdzi się nie tylko podczas lata, kiedy nasza twarz jest opalona ale również zimą. Jeden ruch pędzlem sprawi, że twarz będzie wyglądała na wypoczętą i nabierze pięknych oraz zdrowych rumieńców.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIA ZIEMIA EGIPSKA?
Duży plus można przyznać producentom tego kosmetyku za rewelacyjny skład. W porównaniu z innymi kosmetykami kolorowymi jest on bardzo bogaty. W ziemi egipskiej znajdziemy składniki, które zapewniają pielęgnację naszej skóry.

Są to m.in.:
– olej arachidowy, olej z nasion jojoby odpowiedzialne za nawilżanie oraz zmiękczanie,
– kwas hialuronowy, który chroni przed utratą wody oraz tworzy na powierzchni skóry delikatny film, który ją zabezpiecza.
– masło Shea czyli składnik kojący i zapobiegający tworzeniu się zmarszczek, stanowi również naturalną ochronę przeciwko promieniowaniu UVB,
– witamina E – składnik przeciwstarzeniowy, poprawia koloryt skóry,
– witamina A, składnik przeciwstarzeniowy, chroni skórę przed utratą wilgoci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here