Kosmetyki Phlov

Kosmetyki te określane są jako wielozadaniowe, w pełni naturalne i wegańskie. Takie kosmetyki bez wątpienia aktualnie cieszą się sporą popularnością i posiadają wiele zwolenniczek. Świadoma, naturalna pielęgnacja to opcja, na którą decyduje się coraz więcej kobiet. Warto dowiedzieć się, czy kosmetyki Phlov od Anny Lewandowskiej mogą być prawdziwą perełką naturalnej pielęgnacji.

Kilka słów na temat marki

Marka kosmetyków od Anny Lewandowskiej stawia na naturalne składy, wielozadaniowość, a także przyjemność stosowania. Sama nazwa marki nawiązuje do ogólnej idei i zamysłu całej marki, ponieważ kosmetyki stworzono z myślą zarówno o ciele, jak i o dobrym nastroju.  Phlov pochodzi od flow, a jest to stan całkowitego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą odczucia radości, spokoju i szczęścia. Marka podkreśla, że właśnie te doznania stanowią motto przewodnie ogólnego zamysłu kosmetyków. Składy są naturalne, bezpieczne dla skóry, a dodatkowo zapewniają przyjemność stosowania. Phlov by Anna Lewandowska to pierwsza w Polsce tego typu marka, która bazuje na odkryciu z dziedziny neuronauki. Całość nazywana jest określeniem BRAIN-SKIN – zwrócenie uwagi na komunikację skóry z mózgiem. Chodzi o to, by codziennie wykonywana pielęgnacja stała się czymś przyjemnym, a nie tylko rutynowym obowiązkiem.

Historia kosmetyków

Pomysł stworzenia tego typu marki powstał z inicjatywy Anny Lewandowskiej i Justyny Żukowskiej-Bodnar. Zamysł uwzględniał stworzenie marki, która wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet. Idea marki zakłada także brak kompromisów, a przez to kosmetyki mają odpowiadać całkowicie oczekiwaniom i zapewniać wysoką skuteczność. Filary Phlov od Anny Lewandowskiej to #green, #smart i #joy. Na pierwszym miejscu jest dbałość o naturę, wielozadaniowość produktów, a także przyjemność i radość w każdym momencie stosowania. Phlov by Anna Lewandowska preferuje składniki kontrolowane o potwierdzonej skuteczności oraz dbałość o wszelkie, najmniejsze detale.

Kosmetyki Phlov

Zakres dostępnych produktów marki Phlov na stronie https://cosibella.pl/firm-pol-1597244559-Phlov.html jest całkiem spory – znaleźć można kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz ciała: pianki i żele do mycia twarzy, maseczki, sera, balsamy do ciała, peelingi i olejki. Pielęgnacja twarzy uwzględnia również mgiełki tonizujące, witalizujące i złuszczające. Kosmetyki wychodzą na przeciw oczekiwaniom kobiet – uwzględniają takie czynniki jak smog na dworze czy zabiegany styl życia. Kosmetyki mają nawilżać i chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami. Zakupić można również gotowe zestawy zawierające różne wybrane bestsellery, a także boxy świąteczne. Phlov by Anna Lewandowska oferuje również roller do wykonywania masażu twarzy. Zakres produktów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here