Opakowania ekologiczne

Wszechobecny plastik zagraża naszemu społeczeństwu i zwierzętach żyjących w jeziorach, morzach lub lasach. Konsumpcjonizm sprawił, że produkcja plastiku znacznie wzrosła. Powoli jednak każdy z nas przekonuje się o tym, że aby ratować naszą planetę, musimy podjąć racjonalne i stanowcze kroki. Jednym z pierwszych jest ograniczenie jego produkcji i zastąpienie produktami alternatywnymi przyjaznymi naturze. Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, restaurację lub food truck, Slowpack będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz opakowania z papieru, trzciny, bambusa lub bioplastiku i zadbaj o swoich klientów.

Torby papierowe z nadrukiem – reklama dla firmy i bezpieczny transport

Torby papierowe z logo idealnie sprawdzą się w małej i dużej gastronomii. To opakowania na wynos, które stają się coraz popularniejsze. Pozwala to na ograniczenie plastiku i bezpieczny transport jedzenia na wynos. Torby papierowe z nadrukiem posiadają mocny uchwyt i trwałość, dzięki czemu kurier ma zapewniony wygodne dostarczenie posiłków. Logo umieszczone na torbie ekologicznej jest jedną z tańszych opcji reklamy lokalu gastronomicznego. Wzmacnia wartość marki, a odpowiednia grafika i przekaz rozpoznawalność lokalu. W sklepie Slowpack zapłacisz tylko 57 groszy netto za sztukę ekologicznej torby na posiłki. Pozbądź się reklamówek plastikowych i zastąp je alternatywnymi wyrobami z certyfikowanego papieru.

Slowpack – dostarczamy ekologiczne opakowania dla gastronomii i Twojego domu

Biodegradowalne opakowania od Slowpack, pozwalają zminimalizować występowanie szkód naturalnych w środowisku naturalnym. Starannie wyselekcjonowane produkty są w pełni przyjazne naturze. Artykuły znajdą swoje zastosowanie zarówno w gastronomii, jak i w domu. Większość z nich jest biodegradowalna i wolne od tworzyw sztucznych. Prawdziwe eko perły wykonane są, m.in. z bioplastiku, certyfikowanego papieru, bambusa, drewna, mączki kukurydzianej, otrąb pszennych czy trzciny cukrowej. 

Razem ze Slowpack możesz dbać wspólnie o ochronę środowiska naturalnego. Miliony ton plastiku zalewają wody i lasy, co jest niebezpieczne dla wszystkich istot na naszej planecie. To człowiek jest temu winny, dlatego wszyscy razem możemy zapobiec dalszej katastrofie. Wybierając produkty Slowpack dokładasz małą “cegiełkę” do ochrony środowiska. Kupuj mądrze i zaopatrz swój lokal gastronomiczne w ekologiczne artykuły, które zastąpią plastik. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here