Niezapomniane prezenty na osiemnastkę

Młodzi ludzie z niecierpliwością czekają na ten dzień. Moment, w którym w świetle prawa staną się dorośli, przekroczą magiczną granicę osiemnastu lat i będą mogli w pełni cieszyć się wszystkimi przywilejami, jakie związane są z dorosłością. W Polsce przyjęło się, że osiemnaste urodziny obchodzimy wyjątkowo hucznie. Nie może zabraknąć szalonej imprezy w gronie przyjaciół czy choćby kameralnego przyjęcia dla rodziny. Z pewnością, należy uczcić ten dzień – osiemnaste urodziny obchodzi się tylko raz i należy zrobić wszystko, by były niezapomniane.

Spraw bliskiej osobie prezent, który zapamięta

Trudno wyobrazić sobie osiemnaste urodziny bez składania życzeń i wręczania prezentów. Postarajmy się, aby pokazać bliskiej osobie, że pamiętamy o jej święcie i sprawmy jej prezent, który zapamięta na długo. Nie oznacza to oczywiście, że powinniśmy kupować prezent najdroższy – raczej warto zastanowić się dobrze, z czego ucieszyłby się solenizant. Jeśli chcemy podkreślić wyjątkowy charakter prezentu, być może sprawdzi się prezent spersonalizowany – na przykład z wykorzystaniem zdjęcia lub osobistym napisem?

Prezenty kojarzące się z dobrą zabawą

Wybierając prezenty na 18, powinniśmy wybrać coś, co kojarzy się z dobrą zabawą, przekraczaniem granic, wkraczaniem w dorosłość. Sklepy, zarówno te stacjonarne, jak i internetowe, oferują różnego rodzaju śmieszne gadżety, które uświetnią zabawę.

Osiemnastka to dzień, kiedy pierwszy raz legalnie możemy napić się alkoholu, dlatego też można wykorzystać ten fakt i sprawić solenizantowi w prezencie dobry alkohol, który uświetni zabawę. Na miejscu zdecydowanie będą również wszelkiego rodzaju gadżety kojarzące się z piciem – na przykład śmieszne kufle do piwa i tym podobne.

Osiemnastka to również czas, kiedy przekraczamy granice związane z życiem seksualnym – dlatego niektórzy dają w prezencie na osiemnaste urodziny gadżety erotyczne, wibratory, dmuchane lalki. Zanim jednak podarujemy taki prezent, upewnijmy się, że nie wywoła on u solenizanta skrępowania.

Prezenty praktyczne

Jeśli solenizant nie jest typem imprezowicza, może lepszym pomysłem będzie sprawienie mu praktycznego prezentu? Nie każdego śmieszą gadżety, które w zamyśle producentów mają być śmieszne, dlatego czasem lepiej kupić coś, o czym wiemy, że się przyda solenizantowi. Każdy z Was najlepiej sam zna swoich przyjaciół i wie, czym się o nim interesują – być może Twój kolega uprawia sport i przydałby mu się sprzęt sportowy? A może jego pasją jest muzyka i warto kupić mu coś związanego z instrumentem, na którym gra?

Dla dziewczyn zawsze dobrym pomysłem będzie biżuteria – to prezent, który z czasem z pewnością nabierze dużej wartości sentymentalnej. Po latach dzisiejsza solenizantka z przyjemnością będzie wkładała złoty lub srebrny wisiorek, który dostała od przyjaciół i wspominała osiemnaste urodziny. Innym dobrym pomysłem w przypadku dziewczyn są modne ubrania.

Pamiętajmy o tym, że prezent na osiemnaste urodziny powinien być wyjątkowy – nie kupujmy czegokolwiek na odczepne. Nie musimy wydawać fortuny, ale postarajmy się sprawić solenizantowi radość.

PODZIEL SIĘ
Następny artykułSposoby na spędzanie wolnego czasu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here