Klinika Piękna Krakow, depilacja laserowa i endermologia w Krakowie logo

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCO-PRZECIWTRĄDZIKOWE

I. RE-BALANSING TREATMENT – Zabieg balansujący z mikronizowaną algą.
Jest to w 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej i trądzikowej.
Mikronizowana alga morska, bogata w 46 witamin i minerałów, połączona została z Controlamine, Pam Extracts® i Cytobiol® Bardane w Intensive Regulating Serum, aby pomóc ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn.
 • Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej lub, w przypadku skóry toksycznej, w celu przygotowania do zabiegów aktywnych.
 • Cel: oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn, przyspieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych, a także balansowanie pracy gruczołów łojowych.
 • Cena: 130 pln
II. OCZYSZCZANIE TWARZY –  jest to zabieg od którego należy zacząć pielęgnację skóry lub jej leczenie.
Wszelkie zabiegi kosmetyczne twarzy powinny być poprzedzone oczyszczeniem skóry, by ich efekt był pełniejszy.  Zastosowana w zabiegu maska wraz z wapozonem rozpulchni skórę, dzięki czemu wszelkie wykwity i niedoskonałości zostaną usunięte z większą precyzją i łatwością. Prądy d’arnsonvala, które wykazują działanie bakteriobójcze,  przeciwzapalne zniwelują ryzyko powstania nowych zmian zapalnych na powierzchni skóry. Preparat bogaty w glinkę zieloną lub maska algowa złagodzi podrażnienia i zmniejszy pory. Oczyszczanie manualne przeprowadza się na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach.
 • Wskazania: skóra zanieczyszczona (zaskórniki, prosaki, grudki)
 • Przeciwwskazania:  ostre stany zapalne skóry, opryszczka, stany alergiczne, stany zapalne oczu i skóry, choroby grzybicze, skóra naczynkowa, nadżerki, skłonność do powstawania bliznowców, trądzik różowaty, trądzik krostkowy i ropny
 • Efekty: skóra oczyszczona z zaskórników i krost, świeża i delikatna skóra, lepsze wchłanianie preparatów
 • Ceny: Zabieg podstawowy  150 pln,  z maską algową 180 pln
 III. PURETE CLEANSING TREATMENT – Oczyszczający zabieg młodzieżowy 
Oczyszczająco – odświeżający zabieg specjalnie opracowany dla młodej, skłonnej do wyprysków skóry. Zabieg ma za zadanie oczyścić skórę z zaskórników, wygładzić i odświeżyć naskórek, zmniejszyć widoczność porów i przywrócić naturalny balans skórze.
Wskazania: skóra tłusta,  trądzikowa, mieszana

Cena: 130 pln

IV. PURETE MARINE RITUAL – Intensywny oczyszczająco-przeciwtrądzikowy rytuał 
Profesjonalna, lecznicza terapia, dostosowana do potrzeb skóry tłustej, łojotokowej oraz trądzikowej. Łączy w sobie witalne korzyści z głębi oceanu aby odzyskać zdrową i czystą skórę. Zabieg dogłębnie oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza widoczność porów, przywraca skórze pełną równowagę i matowość.

 • Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej, łojotokowej, trądzikowej.
 • Cel: regulacja pracy gruczołów łojowych, zwężenie porów skóry, zapobieganie tworzeniu się zaskórników i stanów zapalnych, poprawa nawilżenia oraz kolorytu skóry.
 • Przeciwwskazania: świeże mikrourazy naskórka, uczulenie na składniki zawarte w preparatach.
 • Aktywne składniki:
 1. Activ’Pur (kwas nordihydrogwajaretowy (NDGA) + kwas oleanolowy) – hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za niedoskonałości , pozbawiając ich wody oraz zmniejsza aktywność 5-α-reduktazy, w wyniku czego uzyskujemy kontrolowaną produkcję sebum, redukcję łojotoku oraz wyraźną poprawę wyglądu skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej.
 2. Acti’Sebum – oleista frakcja z pestek dyni – wpływa na skład sebum, minimalizując efekt błyszczenia się skóry.
 3. Seve Bleue – ekskluzywny aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka.
 4. Agi Fucus Spiralis i Tetraselmis Chui – bogate w cynk, pomagają regulować produkcję sebum, redukują błyszczenie się skóry, zmniejszają widoczność porów, zapobiegają rozwojowi bakterii, odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych.
 5. Kaolin – biała glinka, działa jak bibułka wyciągając z porów nadmiar sebum i zanieczyszczenia, ma działanie bakteriobójcze, remineralizujące, odtruwające, absorpcyjne. Zawiera sole mineralne – związki krzemu, magnezu, wapnia, aluminium, fosforu, cynku i miedzi.
 6. Oczar wirginijski (Hamamelis virginiana) – zawiera w sobie mnóstwo surowców zwanych garbnikami, które mają działanie ściągające; działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, zwęża pory, łagodzi łojotok.

Czas trwania: 60 minut
Częstotliwość: seria 6 zabiegów – 1 w tygodniu
Cena: 190 pln

error: Kopiowanie treści ze strony beautyandbio.pl jest zabronione.