Klinika Piękna Krakow, depilacja laserowa i endermologia w Krakowie logo

ZABIEGI NA OCZY

I. PURE COLLAGEN EYE PADS – Głębokie nawilżenie i złagodzenie zmarszczek pod oczami. 
pure collagen eye pads 2
Płaty kolagenu zwierzęcego występują także w wersji na okolice oczu. Można je zastosować samodzielnie w przypadku, gdy intensywnego nawilżenia i zniwelowania zmarszczek wymaga jedynie ta partia twarzy. Zabieg z płatami kolagenowymi na okolice  jest idealny przed ważnym wyjściem dla uzyskania natychmiastowego efektu.
  • Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu potrzebującej głębokiego nawilżenia oraz spłycenia drobnych zmarszczek.
  • Cel: zabieg ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, nawilżyć i wygładzić delikatną skórę wokół oczu
  • Cena zabiegu na oczy: 120 pln
  • Cena zabiegu na oczy przy zabiegu pielęgnacyjnym na twarz: 60 pln

 

II. EYE EXPERT TREATMENT- Innowacyjny zabieg na okolice oczu z użyciem masujących okularów Eye Massage Mask.
Ten zabieg jest rozwiązaniem na wszystkie problemy, które dotykają delikatną skórę wokół oczu – zmarszczki, cienie, obrzęki, suchość.
Połączenie nauki z naturą pozwoliło stworzyć unikalne preparaty, które przywracają promienny wyraz spojeye treatmentrzeniu oraz unikalne preparaty, które przywracają promienny wygląd spojrzeniu oraz przedłużają młodość i urodę oczu.
Nowoczesne aktywne składniki, m.in. kolagen, kwas hialuronowy, krzem, czerwone algi, Actiflow – zmniejszają obrzęki, wygładzają okolice oczu, niwelują cienie i zmarszczki, usuwają oznaki zmęczenie i rozświetlają skórę wokół oczu.
Użycie masującyhc okularów Eye Massage Mask dostarcza nie tylko bajecznych chwil relaksu i odprężenia , a dodatkowo w precyzyjny sposób pielęgnuje skórę.
Łatwe w obsłudze urządzenie pozwala na ustalenie indywidualnego programu, dostosowanego do potrzeb skóry, a spokojna muzyka przeniesie Cię w świat relaksu, pomoże zostawić za soba stres, troski i zmęczenie.
Dzięki temu zabiegowi skór zostaje ujędrniona i wygładzona, wyraźnie zmniejszają się zmarszczki, obrzęki i cienie pod oczami.
  • Cel: nawilżenie i wygładzenie delikatnej skóry wokół oczu, usunięcie oznak zmęczenia, zredukowanie cienie i obrzęków
  • Cena zabiegu na oczy: 80 pln
  • Cena zabiegu na oczy przy zabiegu pielęgnacyjnym na twarz: 40 pln
error: Kopiowanie treści ze strony beautyandbio.pl jest zabronione.