Klinika Piękna Krakow, depilacja laserowa i endermologia w Krakowie logo

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa – jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókienantiaging2
kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. To zabieg, podczas którego specjalistyczna
głowica z kilkudziesięcioma mikroigiełkami delikatnie nakłuwa naskórek skóry twarzy. Te mikronakłucia pobudzają i stymulują naskórek. To powoduje, że jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, a dzięki temu skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli i to na idealnej głębokości. Dzięki temu zabiegowi skóra zyskuje ujędrnienie, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a cały owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że skóra sama zaczyna produkować kolagen. Efektem zastosowania zabiegów jest mniejsza ilość zmarszczek, poprawa rysów i konturów twarzy oraz intensywna i długotrwała regeneracja skóry. Polecane szczególnie osobom z utratą napięcia i elastyczności skóry, zmarszczkami związanymi z wiekiem, zmarszczkami mimicznymi oraz osobom posiadającym suchą i szorstką skóra.
Po zabiegu nie występują długotrwałe skutki uboczne w postaci siniaków, obrzęków jak w przypadku tradycyjnej mezoterapii. Zaczerwienienie i obrzęk ustępuje znacznie szybciej niż w klasycznej mezoterapii, a zabiegi można wykonywać przez cały rok. Zabiegi wykonywane są w indywidualnie ustalanych odstępach ok. 1-4 tyg.
Derma Roller MT 540 to akcesorium kosmetyczne służące do wykonania zabiegu mezoterapii mikroigłowej. W zabiegach wykorzystujących technikę mikronakłuwania poprawia się biodostępność składników aktywnych, co zwiększa wielokrotnie skuteczność kosmetyków aplikowanych w zabiegu.
Materiał wykonania igieł: stal chirurgiczna/tytan 2.
Ilość igieł: 540
Sugerowana ilość zabiegów jednym derma rollerem: 6-10

roller 3

Ceny zabiegu:
  • mezoterapia mikroigłowa z odpowiednio dobranym koktajlem 150 pln
  • mezoterapia mikroigłowa z odpowiednio dobranym koktajlem + maska algowa Thalgo  210 pln
  • Derma Roller 50 pln
error: Kopiowanie treści ze strony beautyandbio.pl jest zabronione.