MANICURE I PEDICURE

Manicure i Pedicure – przekonaj się jak piękne mogą być Twoje dłonie i stopy!

Zadbane i eleganckie paznokcie to wizytówka każdego z nas. W naszym salonie sprawimy, że będą prezentowały się wyjątkowo. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego wykonania manicure i pedicure. Przyjemna atmosfera oraz indywidualne podejście sprawią, że wyjdziesz od nas z uśmiechem.

W naszym salonie dbamy o jakość wykonanych usług, ale również bezpieczeństwo i higienę podczas każdego zabiegu. Pracujemy na produktach najwyższej jakości, pochodzących od znanych światowych producentów. Narzędzia używane do manicure i pedicure są sterylizowane w autoklawie medycznym, a pilniki, polerki i nakładki na frezy są jednorazowe.

 

Manicure Klasyczny

Manicure klasyczny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny poprawiający wygląd naturalnej płytki paznokcia. Usługa obejmuje: dobranie odpowiedniego kształtu i opracowanie płytki paznokci oraz usunięcie skórek. Na zakończenie w skórę dłoni wmasowujemy odżywczy krem, a w skórki wcieramy oliwkę.

Czas trwania: 45 min.
Cena: 40 PLN

 

Manicure Klasyczny z odżywką

Manicure klasyczny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny poprawiający wygląd naturalnej płytki paznokcia. Usługa obejmuje: dobranie odpowiedniego kształtu i opracowanie płytki paznokci, usunięcie skórek oraz pomalowanie paznokci odżywką. Na zakończenie w skórę dłoni wmasowujemy odżywczy krem, a w skórki wcieramy oliwkę.

Czas trwania: 60 min.

Cena: 45 PLN

 

Manicure Klasyczny z malowaniem O.P.I.

Manicure klasyczny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny poprawiający wygląd naturalnej płytki paznokcia. Usługa obejmuje: dobranie odpowiedniego kształtu i opracowanie płytki paznokci, usunięcie skórek oraz pomalowanie paznokci lakierem O.P.I. Na zakończenie w skórę dłoni wmasowujemy odżywczy krem, a w skórki wcieramy oliwkę.

Czas trwania: 60 min.

Cena: 50 PLN

 

Manicure Hybrydowy Gel Color O.P.I. lub Cuccio

Manicure hybrydowy to najtrwalsza metoda stylizacji naturalnej płytki paznokci. Do jego wykonania używa się specjalnych lakierów, które utwardzane są w lampie LED i nie wymagają dodatkowego czasu na wyschnięcie.

Manicure hybrydowy utrzymuje się do trzech tygodni. Lakier charakteryzuje się wysokim połyskiem i trwałością, ma perfekcyjnie równy kolor.

Usługa obejmuje: usunięcie skórek, opracowanie kształtu paznokci, nałożenie lakieru hybrydowego. Na zakończenie w skórę dłoni wmasowujemy odżywczy krem, a w skórki wcieramy oliwkę.

Pracujemy na  produktach OPI, Gelish i Cuccio, które gwarantują najwyższą jakość.

Czas trwania: 60 min. (z usunięciem poprzedniej stylizacji 90 min.)

Cena: 80 PLN

Usunięcie lakieru hybrydowego: 30 PLN

Usunięcie lakieru hybrydowego nałożonego w naszym salonie podczas kolejnego zabiegu manicure: gratis

 

Manicure Japoński

Jeśli Twoje paznokcie są słabe, kruche i rozdwajają się, manicure japoński będzie dla nich najlepszym ratunkiem.

Manicure japoński jest zabiegiem zarówno dla kobiet,  jak i mężczyzn. Nadaje paznokciom połysk, odżywia je, wygładza i wzmacnia. Zabieg polega  na wcieraniu w płytkę paznokcia preparatów zawierających naturalne składniki: witaminy A + E, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Odpowiednia technika polerowania sprawia, że efekt jest trwały i utrzymuje się do 3 tygodni.

 

Manicure japoński jest doskonałym zabiegiem regeneracyjnym, który można zastosować w przerwach pomiędzy stylizacjami hybrydowymi. Jest polecany dla zniszczonej, przesuszonej lub rozdwajającej się płytki. Wzmacnia paznokcie i przyspiesza ich wzrost.

Usługa obejmuje: usunięcie skórek, opracowanie kształtu paznokci, wmasowanie pasty i pyłku. Na zakończenie w skórę dłoni wmasowujemy odżywczy krem, a w skórki wcieramy oliwkę

Czas trwania: 60 min.

Cena: 60 PLN

 

Manicure ekologiczny ZOYA

Manicure ekologiczny wykonywany jest lakierami ZOYA, które nie zawierają agresywnych substancji chemicznych, są przebadane klinicznie i bezpieczne. Do wyboru mamy ok. 50 lakierów w najmodniejszych kolorach.

Bezpieczna i nowoczesna formuła lakierów ZOYA sprawia, że utrzymują się one na naturalnych paznokciach nawet 7-10 dni. Lakiery ZOYA zwierają aminokwasy siarkowe, naturalny budulec paznokcia, które spajają się z płytką paznokcia zapewniając niezwykłą trwałość manicure.

Lakiery ZOYA są przyjazne dla wegan, alergików, osób z wrażliwą skórą oraz kobiet w ciąży. Nie zawierają formaldehydu, toluenu, DBP i kamfory.

Usługa obejmuje: odsunięcie skórek, opracowanie kształtu paznokci, malowanie lakierem ZOYA. Na zakończenie w skórę dłoni wmasowujemy odżywczy krem, a w skórki wcieramy oliwkę

Czas trwania: 60 min.

Cena: 50 PLN

 

Przedłużanie paznokci żelem na formie + malowanie lakierem hybrydowym

Paznokcie żelowe cieszą się dużą popularnością ze względu na fakt, że stanowią komfort użytkowy oraz długotrwały efekt pięknych i zadbanych dłoni.
Przeznaczone są głównie dla kobiet ceniących sobie wygodę.
Przyjemna atmosfera oraz indywidualne podejście do klienta sprawią, że wyjdziesz od nas
z uśmiechem.

Przedłużanie paznokci żelem na formie to obecnie jedna z najpopularniejszych metod przedłużania i kształtowania paznokci naturalnych. Jest to alternatywa dla tipsów, w tym zabiegu nie używamy plastikowej końcówki (tipsa) ani kleju, gdyż paznokieć przedłużany jest jedynie za pomocą specjalnego szablonu oraz żelu UV.

Zabieg obejmuje: opracowanie płytki paznokci oraz usunięcie skórek przy użyciu frezarki, przedłużenie naturalnych paznokci żelem, nadanie kształtu paznokci, malowanie lakierem hybrydowym. Możliwość wykonania zdobień, stylizacji french, baby boomer.

Czas trwania: 120 min.

Cena: 150 PLN

 

Stylizacja żelem naturalnych paznokci + malowanie lakierem hybrydowym


Paznokcie żelowe cieszą się dużą popularnością ze względu na fakt, iż stanowią duży komfort użytkowy oraz długotrwały efekt pięknych i zadbanych dłoni. Przeznaczone są głównie dla kobiet ceniących sobie wygodę.
Przyjemna atmosfera oraz indywidualne podejście do klienta sprawią, że wyjdziesz od nas z uśmiechem.

Stylizacja żelem naturalnych paznokci to zabieg polegający na utwardzeniu żelem UV naturalnej płytki paznokciowej.

Zabieg obejmuje: opracowanie płytki paznokci oraz usunięcie skórek przy użyciu frezarki, pokrycie naturalnych paznokci żelem, nadanie kształtu paznokci, malowanie lakierem hybrydowym. Możliwość wykonania zdobień oraz stylizacji french.

Czas trwania : 120 min.

Cena: 130 PLN

 

Uzupełnienie żelu + malowanie lakierem hybrydowym

Zabieg polega na nałożeniu żelu na odrastający paznokieć naturalny ( wypełnienie luki między naturalnym, a sztucznym paznokciem) oraz pokrycie całego paznokcia dodatkową warstwą żelu.

Usługa obejmuje: spiłowanie masy żelowej oraz usunięcie skórek przy użyciu frezarki, pokrycie paznokci żelem, nadanie kształtu paznokci, malowanie lakierem hybrydowym. Za dodatkową opłatą możliwość wykonania podstawowych zdobień: stylizacji french, baby boomer, pyłki, cyrkonie, ombre.

Czas trwania: 120 min.

Cena: 110 PLN

 

Manicure dla Panów

Współczesny mężczyzna coraz więcej wagi przykłada do wyglądu. Na szczęście do lamusa odeszło przeświadczenie, że jakiekolwiek działanie pielęgnacyjne wykraczające poza mycie się, jest niemęskie :-)

Mężczyźni są coraz bardziej świadomi, że zadbane dłonie bardzo pozytywnie wpływają na ocenę ich wizerunku, zarówno w sferze zawodowej jak prywatnej. Nie dziwi już widok Panów wychodzących z salonów kosmetycznych, a zadbane męskie dłonie i paznokcie są synonimem elegancji i klasy, podobnie jak perfekcyjnie dopasowany krawat.

Zabieg polega na odsunięciu i, w razie potrzeby, wycięciu skórek oraz opracowaniu paznokci, które obejmuje ich skrócenie, nadanie odpowiedniego kształtu i wygładzenie płytki paznokciowej. Dodatkowo za pomocą frezarki wygładzane są zgrubienia wokół paznokci. Na zakończenie na skórę rąk nanoszony jest krem pielęgnacyjny.

W naszym salonie dbamy o jakość wykonanych usług, ale również bezpieczeństwo i higienę podczas każdego zabiegu. Pracujemy na produktach najwyższej jakości, pochodzących od znanych światowych producentów. Narzędzia używane do manicure i pedicure są sterylizowane w autoklawie medycznym, a pilniki, polerki i nakładki na frezy są jednorazowe.

Czas trwania: 45 min.

Cena: 40 PLN

 

Pedicure Klasyczny

Pedicure klasyczny to pielęgnacja stóp i paznokci poprzedzona aromatyczną kąpielą. Zabieg wykonujemy przy pomocy profesjonalnej frezarki zaopatrzonej w końcówki, na których umieszczamy jednorazowe nakładki ścierne. Urządzenie jest wyposażone w specjalny system pochłaniania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Kolejnym krokiem, po usunięciu zrogowaciałego naskórka z pięt i podeszwy stóp, jest opracowanie paznokci i skórek. Zabieg kończy się wmasowaniem odpowiedniego kremu Podopharm.

Czas trwania: 70 min.

Cena: 80 PLN

 

Pedicure Klasyczny z malowaniem odżywką

Pedicure klasyczny to pielęgnacja stóp i paznokci poprzedzona aromatyczną kąpielą. Zabieg wykonujemy przy pomocy profesjonalnej frezarki zaopatrzonej w końcówki, na których umieszczamy jednorazowe nakładki ścierne. Urządzenie jest wyposażone w specjalny system pochłaniania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Kolejnym krokiem, po usunięciu zrogowaciałego naskórka z pięt i podeszwy stóp, jest opracowanie paznokci i skórek. Zabieg, po pomalowaniu paznokci odżywką, kończy się wmasowaniem odpowiedniego kremu Podopharm.

Czas trwania: 90min.

Cena: 85 PLN

 

Pedicure Klasyczny z malowaniem lakierem O.P.I

Pedicure klasyczny to pielęgnacja stóp i paznokci poprzedzona aromatyczną kąpielą. Zabieg wykonujemy przy pomocy profesjonalnej frezarki zaopatrzonej w końcówki, na których umieszczamy jednorazowe nakładki ścierne. Urządzenie jest wyposażone w specjalny system pochłaniania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Kolejnym krokiem, po usunięciu zrogowaciałego naskórka z pięt i podeszwy stóp, jest opracowanie paznokci i skórek. Zabieg, po pomalowaniu paznokci lakierem O.P.I, kończy się wmasowaniem odpowiedniego kremu Podopharm.

Czas trwania: 90 min.

Cena: 90 PLN

 

Pedicure Ekologiczny ZOYA

Pedicure ekologiczny różni się od pedicure klasycznego pomalowaniem paznokci ekologicznym lakierem ZOYA. Pielęgnacja stóp i paznokci poprzedzona jest aromatyczną kąpielą. Zabieg wykonujemy przy pomocy profesjonalnej frezarki zaopatrzonej w końcówki, na których umieszczamy jednorazowe nakładki ścierne. Urządzenie jest wyposażone w specjalny system pochłaniania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Kolejnym krokiem, po usunięciu zrogowaciałego naskórka z pięt i podeszwy stóp, jest opracowanie paznokci i skórek. Zabieg, po pomalowaniu paznokci lakierem ZOYA, kończy się wmasowaniem odpowiedniego kremu Podopharm.

Lakiery ZOYA nie zawierają agresywnych substancji chemicznych, są przebadane klinicznie i bezpieczne. Do wyboru mamy ok. 50 lakierów w najmodniejszych kolorach.
Bezpieczna i nowoczesna formuła lakierów ZOYA sprawia, że utrzymują się one na naturalnych paznokciach nawet 7-10 dni. Lakiery ZOYA zwierają aminokwasy siarkowe, naturalny budulec paznokcia, które spajają się z płytką paznokcia zapewniając niezwykłą trwałość manicure.
Lakiery ZOYA są przyjazne dla wegan, alergików, osób z wrażliwą skórą oraz kobiet w ciąży. Nie zawierają formaldehydu, toluenu, DBP i kamfory.

Czas trwania: 90 min.

Cena: 90 PLN

 

Pedicure Hybrydowy

Pielęgnacja stóp i paznokci poprzedzona jest aromatyczną kąpielą. Zabieg wykonujemy przy pomocy profesjonalnej frezarki zaopatrzonej w końcówki, na których umieszczamy jednorazowe nakładki ścierne. Urządzenie jest wyposażone w specjalny system pochłaniania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Kolejnym krokiem, po usunięciu zrogowaciałego naskórka z pięt i podeszwy stóp, jest opracowanie paznokci i skórek. Zabieg, po pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym, kończy się wmasowaniem odpowiedniego kremu Podopharm.

Czas trwania: 90 min. (z usunięciem poprzedniej stylizacji 120 min.)

Cena: 120 PLN

Usunięcie lakieru hybrydowego: 30 PLN

Usunięcie lakieru hybrydowego nałożonego w naszym salonie podczas kolejnego zabiegu pedicure: gratis

 

Pedicure dla Panów

Nasza oferta z zakresu pielęgnacji stóp skierowana jest również do panów. Czyste i zadbane stopy to wizytówka nowoczesnego mężczyzny. Proponujemy wykonanie zabiegu pedicure, który pozwoli na utrzymanie stóp w dobrej formie i nienagannej kondycji.

Pedicure to zabieg nie tylko pielęgnacyjny, ale i leczniczy. Dzięki niemu stopy stają się aksamitnie gładkie i miękkie, a osoby z ich nadmierną potliwością mogą cieszyć się świeżością i komfortem. Pedicure polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka znajdującego się na stopach, pielęgnacji pękających i nadmiernie rogowaciejących pięt oraz nadaniu paznokciom kończyn dolnych odpowiedniej długości i kształtu. Pomaga zachować higienę i komfort stóp, a przy tym zadbać o ich estetyczny wygląd.

Pedicure dla Panów rozpoczyna się odświeżającą kąpielą stóp, po której usuwamy zrogowaciały naskórek przy pomocy profesjonalnej frezarki zaopatrzonej w końcówki, na których umieszczamy jednorazowe nakładki ścierne. Urządzenie jest wyposażone w specjalny system pochłaniania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Kolejnym krokiem jest opracowanie paznokci i skórek. Zabieg kończy się wmasowaniem odpowiedniego kremu Podopharm.

Czas trwania: 70 min.

Cena: 80 PLN

 

Piękne Dłonie – zabieg pielęgnacyjny

Piękne Dłonie to zabieg, który intensywnie odżywia i pielęgnuje skórę rąk. Zastosowane preparaty usuwają suchość skóry, zapobiegają pękaniu naskórka, a także przeciwdziałają oznakom starzenia. Zabieg nawilża, uelastycznia, odmładza i regeneruje skórę dłoni. Sprawia, że staje się ona gładka i zdrowa.

Zabieg rozpoczyna się od delikatnego peelingu, po którym wykonywany jest relaksujący masaż dłoni. Następnie nakładana jest odpowiednia maska. Po zmyciu maski w skórę rąk wcierany jest krem.

Cena: 40 PLN

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub kuracja raz w tygodniu.

 

Piękne Stopy – zabieg pielęgnacyjny

Piękne Stopy to niezwykle przyjemny rytuał pielęgnacyjny. Przy pomocy preparatów o bogatej koncentracji składników aktywnych zabieg intensywnie nawilża stopy, wygładza je i odświeża. Rytuał obejmuje odświeżającą kąpiel stóp, peeling, relaksujący masaż, nałożenie odpowiedniej maski i kremu.

Wskazania do zabiegu

 • W sezonie jesienno-zimowym: odżywienie i dotlenienie stóp zamkniętych w pełnym obuwiu.
 • W sezonie wiosenno-letnim: odświeżenie i regeneracja odkrytych stóp, suchość, łuszczenie się i pękanie naskórka, nadmierna potliwość stóp.
 • Relaks dla stóp i całego organizmu, jako uzupełnienie pielęgnacyjne zabiegu pedicure.

Efekty zabiegu

Zabieg ma działanie działanie antybakteryjne i odświeżające. Odżywia i wzmacnia skórę stóp. Ponadto  zapobiega nadmiernemu rogowaceniu warstwy rogowej naskórka i wzmacnia odporność skóry na działanie warunków zewnętrznych. Efektem zabiegu jest również zmniejszenie potliwości stóp, odświeżenie i relaks całego ciała.

Cena : 50 PLN

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub kuracja raz w tygodniu

 

Zabieg parafinowy na dłonie

Zabieg parafinowy jest rytuałem pielęgnacyjnym, polecanym szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni, w okresie jesienno-zimowym, zaleca się go także osobom mających częsty kontakt z detergentami.
Parafina zastosowana na dłonie tworzy naturalną powłokę ochronną (zatrzymuje wilgoć), zmiękcza skórę i regeneruje. Podczas zabiegu oddaje ona ciepło, które następnie wnika głęboko do tkanek, pobudza krążenie krwi oraz otwiera pory skórne. Każdy kosmetyk położony pod parafinę będzie się zatem szybciej i głębiej wchłaniał. 

Zalety:

 • w stosunkowo krótkim czasie daje efekt wyraźnej poprawy kondycji skóry
 • przyjemnie rozgrzewa rozluźniając mięśnie i stawy

Działanie:

 • wyraźne wygładza i zmiękcza skórę dłoni
 • nawilża i usuwa miejscowe przesuszenia
 • skutecznie niweluje niewielkie przebarwienia
 • poprawia stan paznokci
 • tworzy barierę ochronną przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi

Przebieg zabiegu:

 • oczyszczenie skóry dłoni
 • wykonanie peelingu
 • nałożenie na dłonie odżywczego kremu
 • kilkukrotne zanurzenie dłoni w specjalnie przygotowanej i podgrzanej parafinie – aż do osiągnięcia efektu grubej powłoki
 • nałożenie rękawic utrzymujących ciepło
 • usunięcie parafiny i wmasowanie pozostałego produktu w dłonie


Przez około 3 godziny po zabiegu niewskazane jest mycie rąk. W tym czasie nadal wchłaniają się substancje odżywcze.

Przeciwwskazania:

 • osteoporoza
 • uczulenie na parafinę
 • grzybica paznokci lub skóry
 • egzema
 • naruszenie ciągłości skóry

Cena: 30 PLN

Czas zabiegu: 30 minut

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub seria zabiegów.

Ilość zabiegów parafinowych w serii ustala się zależnie od potrzeb. W przypadku skóry zniszczonej zaleca się wykonywanie zabiegów z częstotliwością 1 raz w tygodniu do czasu przywrócenia gładkości skóry, a następnie 1 raz w miesiącu dla podtrzymania efektów.