BRWI I RZĘSY

BRWI i RZĘSY
Myślisz o podkreśleniu oprawy oka? Chcesz nadać brwiom idealny kształt a rzęsomwyrazistość? Doskonały pomysł! W końcu nie tylko dłonie są wizytówką kobiety. Brwi i rzęsy także mogą stać się Twoim atutem.

 

 

HENNA BRWI, REGULACJA
Brwi są bardzo ważnym elementem twarzy. Nadają głębi spojrzeniu i pozwalają modelować rysy twarzy. Odpowiednio nadany kształt i współgrająca z typem urody koloryzacja sprawią, że brwi uwydatniają Twoje naturalne piękno. Przed nałożeniem henny, obszar poddawany koloryzacji jest dokładnie oczyszczany za pomocą profesjonalnego płynu micelarnego. Następnym krokiem jest przygotowanie henny, czyli rozrobienie z bazą wodną barwnika lub mieszanki barwników pozyskiwanych z lawsoni bezbronnej. Gotowy roztwór nakłada się bardzo dokładnie na brwi a następnie pozostawia na odpowiednią ilość czasu, aby henna mogła wniknąć w strukturę włosków i je zabarwić. Po zmyciu henny, przy użyciu pęsety, wykonuje się regulację brwi nadając im idealny kształt. Koloryzacja brwi nie niszczy włosków.

 

Przeciwwskazania:

 • dermatozy, alergie
 • otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu (krostki, strupki, świeżo wydepilowane brwi)
 • choroby zakaźne
 • uczulenie na hennę

Cena: 25 PLN
Częstotliwość: co 2 – 3 tygodnie

 

 

HENNA BRWI I RZĘS, REGULACJA
Piękna, wyrazista oprawa oczu jest bardzo ważnym elementem kobiecej urody. Staranna stylizacja okolicy oka zapewnia nie tylko efekt powiększenia objętości i długości rzęs oraz wyrazistości brwi, ale również umożliwia poprawę rysunku oka i wydobycie barwy tęczówki. Henna jest pozyskiwanym z lawsoni bezbronnej barwnikiem, który swoje szerokie zastosowanie znalazł w kosmetyce. Jest preparatem, którym można zmienić kolor włosów bez obawy o ich zniszczenie, ponieważ oprócz barwiących, henna wykazuje również właściwości pielęgnacyjne. Dzięki koloryzacji oprawa oczu jest bardziej widoczna i w sposób naturalny podkreśla Twoje piękno. Przed nałożeniem henny, obszar poddawany koloryzacji jest dokładnie oczyszczany za pomocą profesjonalnego płynu micelarnego. Następnym krokiem jest przygotowanie henny, czyli rozrobienie z bazą wodną barwnika lub mieszanki barwników pozyskiwanych z lawsoni bezbronnej. Gotowy roztwór nakłada się bardzo dokładnie na rzęsy i brwi, a następnie pozostawia na odpowiednią ilość czasu, aby henna mogła wniknąć w strukturę włosków i je zabarwić. Po zmyciu henny, przy użyciu pęsety, wykonuje się regulację brwi nadając im idealny kształt. Na zakończenie nakładany jest krem pielęgnujący okolice oczu.

 

Przeciwwskazania:

 • jęczmień
 • wszelkie dermatozy, alergie
 • otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu (krostki, strupki, świeżo wydepilowane brwi)
 • choroby zakaźne
 • zaczerwienienie i opuchnięcie powiek
 • uczulenie na hennę

Cena:
Henna brwi i rzęs oraz regulacja brwi: 35 PLN
Częstotliwość: henna rzęs co 3 – 4 tygodnie, henna brwi co 2 – 3 tygodnie

 

 

HENNA RZĘS
Zastanawiałaś się jak sprawić, by Twoje spojrzenie było wyraziste i głębokie? Męczy Cię codzienne stosowanie maskary? Wybierasz się na urlop i chciałabyś odpocząć od makijażu?  Zastosuj hennę!

Henna jest pozyskiwanym z lawsoni bezbronnej barwnikiem, który swoje szerokie zastosowanie znalazł w kosmetyce. Jest preparatem, którym można zmienić kolor włosów bez obawy o ich zniszczenie, ponieważ oprócz barwiących, henna wykazuje również właściwości pielęgnacyjne. Dzięki koloryzacji oprawa oczu jest bardziej widoczna i w sposób naturalny podkreśla Twoje piękno. Przed nałożeniem henny, obszar poddawany koloryzacji jest dokładnie oczyszczany za pomocą profesjonalnego płynu micelarnego.Następnym krokiem jest przygotowanie henny, czyli rozrobienie z bazą wodną barwnika lub mieszanki barwników pozyskiwanych z lawsoni bezbronnej. Gotowy roztwór, po uprzednim zabezpieczeniu skóry pod oczami, nakłada się bardzo dokładnie na rzęsy a następnie pozostawia na odpowiednią ilość czasu, aby henna mogła wniknąć w strukturę włosków i je zabarwić. Po zmyciu henny aplikowany jest krem na okolice oczu.

 

Przeciwwskazania:

 • jęczmień
 • wszelkie dermatozy, alergie
 • otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu (krostki, strupki, świeżo wydepilowane
  brwi)
 • choroby zakaźne
 • zaczerwienienie i opuchnięcie powiek
 • uczulenie na hennę

Cena: 20 PLN
Częstotliwość: co 3 – 4 tygodnie

 

 

REGULACJA BRWI
Chcesz nadać brwiom idealny kształt pasujący do Twojej urody? Doskonały pomysł! W końcu nie tylko dłonie są wizytówką kobiety. Brwi także mogą stać się Twoim atutem. Idealnie wymodelowane brwi harmonizują z kształtem twarzy i podkreślą urodę oczu. Regulacja brwi polega na nadaniu im kształtu dopasowanego do rysów twarzy. Usunięcie zbędnych włosków odbywa się przy pomocy pęsety.

Cena: 15-20 PLN
Częstotliwość: co 2 -3 tygodnie